ÖNERİ, TALEP VE ŞİKAYETLERİNİZ İÇİN

Ad Soyad

E-Mail Adresi

Konu

Mesajınız

40 TL ve üzeri ücretsiz kargo sadece aherhome.com’da!

Anasayfa
/
Yardım

AHER HOME

İşimiz Sadece Doğal Ahşap

Aherwood şirketi 50 yıllık tecrübe ile sadece doğal ahşap ürünleri işlemekte ve üretmektedir. Çevre duyarlılığı kapsamında bilinçli üreticilerden tamamen yasal yollarla ürün tedariği yapmaktadır.

Ahşap ürünlerin gıda ile teması mümkün olanları tamamen doğal yollar ve malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Diğer dekaratif ürünlerimizde de sağlığa zararlı toksin, kurşun vb gibi insan sağlığını tehlikeye sokacak ve riske atacak ham madde kullanılmamaktadır.
Ahşap ürünler yıllar süren tecrübeler ve bilimsel metod ve yöntemler kullanılarak en doğru forma ulaştırılır. Şirketimiz bu konuda her türlü tecrübe ve bilimsel alt yapıya sahiptir. Ürünlerimizi üretirken edindiğinimiz engin tecrübelerin yanı sıra Üniversitelerimizin ilgili bölümlerinden bilimsel destek alınmaktadır. Ahşap ürünlerin kullanım amacı saptanarak hangi ağaç türünün nerede kullanılacağı tespit edilir, kesim şekli ve açıları hesaplanır, kesim yöntemi belirlenir, nemlilik derecesi hesaplanır ve işleme tabi tutulur. Son olarak uygun nem, lif durumu ve ölçümlemeler yapılır, kalite kontrolden geçirilerek paketlenir…

Generator Generators Diesel Generator